Zgjedhet futbollisti dhe trajneri i muajit në Premier Ligë

Është zgjedhur futbollisti dhe trajneri më i mirë për muajin janar në Premier Ligë, shkruan Sinjali Sport.

E për muajin janar sukses ka shënuar Manchester City, pasi që Ilkay Gundogan është zgjedhur futbollisti më i mirë.

Kurse, Guardiola është zgjedhur si trajneri më i mirë për muajin janar.

TË FUNDIT

Rekomandime