U shantazhua me publikim të fotografive private, gruaja raporton të dashurin në Polici

Një grua nga Suhareka ka njoftuar në Polici të dashurin e saj pasi dyshohet se e ka shantazhuar me publikim të fotografive private në rrjete sociale.

I dyshuari thuhet se i ka kërkuara para të dashurës së tij derisa rasti është duke u hetuar.
“Viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar me të cilin ishte në lidhje dhe të cilit i ka dërguar foto-video, i njëjti duke e shantazhuar se do i publikojë fotot në rrjetet sociale në vazhdimësi i ka kërkuar para. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin policor.

TË FUNDIT

Rekomandime