Rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve, këto ndeshje zhvillohen sonte

Sot do të luhen ndeshjet e para të këtij edicioni në Ligën e Kampionëve.

Gjithsej do të luhen 8 ndeshje të ndara në dy termine, prej orës 18:55 dhe 21:00.

Inter rikthehet në Ligën e Kampionëve dhe ndeshjen e parë e zhvillon në shtëpi ndaj Slavia Prague.

Ndeshjet më interesante zhvillohen nga ora 21:00, Dortmund do të luajë kundër Barcelonës, Chelsea do ta presë Valencian dhe Napoli do të luajë kundër Liverpoolit.

TË FUNDIT

Rekomandime