Pamje nga shtëpia super-luksoze e Bleros dhe Afronës

Para pak javëve, këngëtari i mirënjohur, Blero i ha fund beqarisë.

Ai u martua me bukuroshen, Afrona Dika dhe bënë një dasmë tejet madhështore.

Pas dasmës që të dy nuk po mungojnë me postime në rrjete sociale.

Sot, Blero ka publikuar një foto me të cilën tregon se është kthyer në Prishtinë dhe ka publikuar foto nga shtëpia super-luksoze në të cilën do të jetojnë ai dhe Afrona.

TË FUNDIT

Rekomandime