Me këmishë të zbërthyer dhe pa sutjena, Anxhelina Hadërgjonaj i ‘heq trurin’ ndjekësve

Modelja dhe këngëtarja Anxhelina Hadergjona e cila jeton në mes të Kosovës, Shqipërisë dhe Amerikës ka postuar disa foto ku shihet se nuk ka të veshura fare sutjena.

Edhe në këto foto, Anxhelina ka treguar asetet e saj po nuk ka treguar se për çka i ka bërë këto foto.

Ndryshe, Anxhelina më shumë i është përkushtuar punës si modele por pas disa vitesh mungese në tregun muzikor, ajo kishte paralajmëruar rikthimin e saj.

“Precious” është kënga e fundit nga Anxhelina së bashku me videoklipin muzikor.


TË FUNDIT

Rekomandime