Lajm i mirë për Realin, tre yjet e formacionit titullarë rikthehen në stërvitje

Real Madridi është duke u përgatitur për ndeshjen e radhës kundër Huescas.

Pas humbjes befasuese nga Levante, “Los Blancos” synojnë këndelljen, transmeton lajmi.net.

Sipas Diario AS, Sergio Ramos, Lucas Vazquez dhe Dani Carvajal që munguan në ndeshjen e fundit janë rikthyer në stërvitje të plotë.
Të tre kanë pasur probleme me lëndime dhe mungesa e tyre është vërejtur mjaftë shumë.

Mbetet të shihet nëse do jenë titullarë të tre në ndeshjen ndaj Huescas.

TË FUNDIT

Rekomandime