Juristja seksi poston foton e zhveshur, fansat u “çmenden”

Ajo është një nga modelet më të ndjekura dhe të komentuara në rrjetet sociale. Është fjala për Redona Koçin, e cila gjithashtu njihet ndryshe edhe si juristja seksi.

Redona është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here poston foto e video shumë provokuese. E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka ndarë me ndjekësit një imazh super të nxehtë.

Redona shfaqet e veshur vetëm me të brendshme, ndërkohë që në plan të parë ka vënë të pasmet bombastike. Me këtë pozë, juristja seksi nuk i ka lënë vend imagjinatës dhe menjëherë kanë shpërthyer komentet e shumta.

“Bomba. Je shumë seksi. Theve internetin. Bishë”, janë disa nga komentet më pikante që lexohen në foton në fjalë të Redonës.


TË FUNDIT

Rekomandime