Dua Lipa sjell pamje nga paraqitja e saj në kopertinën e revistës “Vogue”

Përmes paraqitje në kopertinën e revistës “Vogue”, Dua pati një fillim mjaft të suksesshëm për vitin 2021, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte shprehur për revistën se do të dëshironte të bënte diçka argëtuese sa i përket modës ndonëse vëmendja e saj është tek muzika ajo nuk do të përjashtonte mundësinë për t`u rreshtuar edhe në gjëra tjera.

“Për momentin, fokusi im është muzika, por unë dua të jem në gjendje të degëzohem dhe të bëj diçka tjetër.”

Duket se paraqitja e saj mori vëmendje të madhe të njerëzve duke bërë që shoqëria e saj t`i publikoj dukjet e saja në profilet e tyre në Instagram.

TË FUNDIT

Rekomandime