Dua Lipa me album të ri, kjo është fotografia e coverit (FOTO)

Dua Lipa nëpërmjet një fotografie ka njoftuar se është duke punuar në një album të ri, shkruan KultPlus.

Ajo sapo ka publikuar një fotografi nga një fotosesion, ku ka njoftuar se është fotosesion për fotografinë e coverit të albumit të saj më të ri.

Dua Lipa po konsiderohet si një ndër yjet më me ndikim në fushën e muzikës dhe industrisë së modës, duke shënuar një sukses të madh./Aktualiteti.com

TË FUNDIT

Rekomandime