Dhurata dhe e dashura e Ledrit janë shoqe të ngushta, ja si e kalojnë kohën bashkë

Dhurata Dora është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe që nga fillimi u bë një ndër më të preferuarat e publikut.

Dhurata është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me vajzën që në publik po përflitet se është e dashura e Ledrit.

E që të dyja po lënë pa fjalë me pamjet.

TË FUNDIT

Rekomandime