“Dashuria nuk njeh moshë”, aktori i famshëm fejohet me prezantuesen 33 vite me të re!

Aktori i njohur Wayne Linekar ka bërë të ditur se është fejuar me prezantuesen Chloe Ferry,

58 vjeçari i dhuroi unazë diamanti teksa i ka propozuar martesë, transmeton Indeksonline.

Ai ndau një imazh për ndjekësit duke u shfaqur të përqafuar ndërsa 25 vjeçarja i shkroi: PO, Të dua!

Wayne rrëfeu se nuk është shoqëruar ndonjëherë me një femër mbi 30 vite me të re.

Kujtojmë që Wayne u nda nga e fejuara e tij modele, në nëntor të vitit 2019.

Ai është baba i katër fëmijëve dhe është divorcuar dy herë.

 

TË FUNDIT

Rekomandime