Bebe Rexha në studio, shumë shpejt kënga e re

Këngëtarja ka filluar punimet për këngën e re.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha po arrin suksese të njëpasnjëshme në botën e muzikës, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi po përgatitet për këngën e re dhe këtë e bëri të ditur përmes rrjeteve sociale.

Në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur nga studioja ku po incizon këngën e re, pasi e fundit “Baby I’m Jealous”, pati shumë sukses duke arritur 45 milionë klikime brenda 3 muajve.

TË FUNDIT

Rekomandime