Të fundit nga sporti

Zgjedhet futbollisti dhe trajneri i muajit në Premier Ligë

Është zgjedhur futbollisti dhe trajneri më i mirë për muajin janar në Premier Ligë, shkruan Sinjali Sport. E për muajin janar sukses ka shënuar Manchester...

Prezantohet ekipi kombëtar në “eFootball”

Më 4 shkurt është bërë prezantimi i ekipit që do ta përfaqësojë Kosovën në kualifikimet online të turneut UEFA eEURO 2021 në videolojën PES2021. Zgjedhja...

Teknologji

Shëndetësi

Video

Show Biz

Opinione

Lajmet e fundit

Spitalet e Kosovës pajisen me 60 shtretër modern

Shërbimit Spitalor Klinik e Universitar të Kosovës i janë shtuar edhe 60 shtretër modern, të cilët janë financuar nga një kredi e Bankës Botërore. Siç...