aktualiteti

119 Artikuj nga ky autor

Pamje nga shtëpia super-luksoze e Bleros dhe Afronës

Para pak javëve, këngëtari i mirënjohur, Blero i ha fund beqarisë. Ai u martua me bukuroshen, Afrona Dika dhe bënë një dasmë tejet madhështore. Pas dasmës...