aktualiteti

159 Artikuj nga ky autor

Mjekësia familjare në Kosovë shënoi 20 vjetorin e saj

Prishtinë, 13 shtator - Asociacioni i Mjekëve Familjarë të Republikës së Kosovës shënoi sot 20-vjetorin e themelimit, duke mbajtur Konferencën e 6-të ndërkombëtare të...

Ministria e Jashtme e Çekisë ia shuan iluzionet Serbisë: Nuk do të ketë tërheqje të njohjes së Kosovës

Ministria e Jashtme e Çekisë, përmes një njoftimi ka reaguar ndaj pretendimeve të presidentit çek Milos Zeman se do të përpiqet të shohë nëse...

Vjeshta, sezona e përkryer për të qenë kreativ

Përveç uljes së temperaturave dhe vjeshtës, muaji shtator sjell edhe ide të reja të marketingut dhe më shumë shitje. Vjeshta në marketing nënkupton ngjyra portokalli,...