aktualiteti

144 Artikuj nga ky autor

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Moti për ditën e...