Arbenita ‘ngacmon’ ndjekësit, pozon duke zbërthyer xhinset

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke rrëmbyer vëmendjen me paraqitjet e saj.

Së fundmi, Ismajli është shfaqur në një pozë mjaft provokuese në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo është shfaqur me një kostum të brendshëm dypjesësh, të veshur me një palë xhinse.

TË FUNDIT

Rekomandime